Посмотреть эту публикацию в Instagram

Как больно смотреть в эти глазки!! Как больно понимать, что не можешь забрать эту боль!!! Как сложно объяснить малышке "почему? " Почему так?! Почему так больно?!? Почему зависит от денег?! Почему??... Почему вместо радости - плач, боль, усталость... Почему вместо сладостей - лекарства, Почему вместо развлечений - химиотерапия, Почему вместо друзей - врачи, медсестры, Почему вместо радостных возгласов - крики от боли... Почему все это детство "происходит" в больничной палате...• ⠀ •РЕКВИЗИТЫ ВАЛЕРИИ: ⠀ 🏦ПРИВАТБАНК 5168 7574 1080 1262 ГРИВНЫ Козачок Виталина (мама) 5168 7573 6803 8917 ГРИВНЫ 5168 7573 9672 7226 ЕВРО Козачок Александр (папа) ⠀ 🏦ОЩАДБАНК 4790 7299 0928 4085 Козачок Виталина (мама) 🏦СБЕРБАНК 2202201125710406 Ксения Сергеевна Б. (волонтёр) ⠀ 🏦COMMERZBANK Account Holder: Halyna Dobush IBAN: DE52 8004 0000 0113 8221 00 (для переводов с ЕС в €) ⠀ 💰PayPal [email protected] paypal.me/helpvaleria Halyna Dobush (волонтёр) ⠀ #посольствочудес#рак#валерияказачок#саркомаюнга#мир#дети#чашкакофе#тнт#универ#хештеги#клиника#япомогаю#дети #семья #мама#видео #облака #успех #клуб #друг #инстамамс #инстамама #привет #инстадети #город #лук #красиво#love #instagood #me

Публикация от Посольство Чудес💫 (@posolstvo_chudes)

Тут може бути ваша реклама

Підстави для публікації персональних данних на сайті

Наш сайт використовує виключно публічну інформацію, відповідно до положень Закону України «Про доступ до публічної інформації». Персональна інформація, яка міститься в публічній інформації обробляється відповідно до положень ст. 101 зазначеного Закону.

Інформація отримується з офіційних сайтів державних органів та Єдиного веб-порталу відкритих даних.

Порядок обробки персональної інформації (у тому числі включеної до відкритих даних) визначено такими нормативно-правовими актами:

У жовтні 2015 року було проведено реформу доступу до публічної інформації та введено поняття відкритих даних. Відповідно до ст. 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відкриті дані — це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

У ч. 2 цієї ж статті зазначено, що відкриті дані можуть бути використані будь-якою особою, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту

Проте, відкриті дані можуть містити в собі персональну інформацію (наприклад, місце реєстрації фізичної особи-підприємця).

Відповідно до ч. 3 цієї ж статті, публічна інформація, що містить персональні дані фізичної особи, оприлюднюється на та надається на запит у формі відкритих даних у разі дотримання однієї з таких вимог:

  1. Персональні дані знеособлені.

  2. Фізичні особи, чиї персональні дані публікуються надали згоду.

  3. Надання й оприлюднення такої інформації передбачено законом.

  4. Обмеження доступу до такої інформації заборонено законом

Інформація щодо судових засідань та сторін по справі

Відповідно до ст. 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», судові рішення, судові засідання та інформація щодо справ, які розглядаються судом, є відкритим, крім випадків, установлених законом.

Саме на підставі цієї норми суди мають право надавати таку інформацію по телефону (без попередньої ідентифікації сторони), публікувати оголошення в паперовому вигляді безпосередньо у суді та оприлюднювати на своїх сайтах.

Більш того, у цій же статті зазначено, що інформація про суд, сторін, предмет позову, дату і час судового засідання є відкритою та має бути невідкладно оприлюдненою на офіційному веб-порталі судової влади України, крім випадків, установлених законом.

Інформація з ЄДР

Віповідно до ст. 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритим і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних).

Відомості з ЄДР (у тому числі на сайті ЄДР) опубліковуються на сайті та у форматі відкритих даних на державному веб-порталі відкритих даних.

Інформація з реєстру платників ПДВ

Відповідно до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, особі, яка реєструється як платник ПДВ, присвоюється індивідуальний податковий номер, який використовується для сплати податку. Індивідуальний податковий номер є єдиним для всього інформаційного простору України і зберігається за платником ПДВ до моменту анулювання реєстрації платника ПДВ.

Інформація про номер платника ПДВ міститься на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних. Використання такої інформації також передбачено ст. 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Чому дані про адресу ФОП стають відомими?

Ваші персональні дані заборонено використовувати без вашої згоди. Проте створення бізнесу — це один з варіантів вашої згоди на публікацію цих даних. Перед прийняттям рішення про відкриття ФОП, ви маєте можливість зважити ризики.

Публікація деяких персональних даних — обов’язкова умова для підприємців або юридичних осіб. Цей пункт є в Законі України, який був прийнятий в 2003 році.

Якщо ви хочете бути підприємцем або зареєструвати юридичну особою, то у 9 статті Закону наведений чіткий перелік даних, які стануть публічними. Серед них будуть і ті, які за інших умов вважалися б персональними. В тому числі ПІБ, місце проживання, телефон.

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама