Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

первинна профспілкова організація державної податкової інспекції у м. сєвєродонецьку головного управління міндоходів у луганській області

ID: 95
Скорочена назва: ппо дпі у м.сєвєродонецьку гу мд
Код ЄДРПОУ: 36221605
Юридична адреса: 93400, луганська обл., місто сєвєродонецьк, вулиця енергетиків, будинок 72
Поштовий індекс: 93400
Область: Луганська область
Район: Сіверськодонецьк
Місто: Сєверодонецьк
ПІБ керівника: Третьякова Олександра Володимирівна
Основний вид діяльності: Діяльність професійних спілок
Код по КВЕДу: 94.2
Стан реєстрації: Зареєстровано

первинна профспілкова організація державної податкової інспекції у м. сєвєродонецьку головного управління міндоходів у луганській області має статус зареєстрованої компанії в місті Сєверодонецьк. Керівник організації: генеральний директор Третьякова Олександра Володимирівна. Юридична адреса «ппо дпі у м.сєвєродонецьку гу мд» - 93400, луганська обл., місто сєвєродонецьк, вулиця енергетиків, будинок 72.

Основним видом діяльності є «Діяльність професійних спілок», з кодом по КВЕДу - 94.2 (може бути помілка в КВЕДі). Організації первинна профспілкова організація державної податкової інспекції у м. сєвєродонецьку головного управління міндоходів у луганській області присвоєно код ЄДРПОУ 36221605.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані ппо дпі у м.сєвєродонецьку гу мд відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про первинна профспілкова організація державної податкової інспекції у м. сєвєродонецьку головного управління міндоходів у луганській області взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама