Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

підприємство центр культури і дозвілля сучасник, засноване на власності запорізького обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості

ID: 81265
Скорочена назва: цкід сучасник
Код ЄДРПОУ: 22161264
Юридична адреса: 71503, запорізька обл., місто енергодар, проспект будівельників, будинок 27 а
Поштовий індекс: 71503
Область: Запорізька область
Район: Енергодар
Місто: Енергодар
ПІБ керівника: Фалілєєв Володимир Іванович
Основний вид діяльності: Функціювання бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури
Код по КВЕДу: 91
Стан реєстрації: Припинено

підприємство центр культури і дозвілля сучасник, засноване на власності запорізького обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості має статус компанії, діяльність якої припинено в місті Енергодар. Керівник організації: генеральний директор Фалілєєв Володимир Іванович. Юридична адреса «цкід сучасник» - 71503, запорізька обл., місто енергодар, проспект будівельників, будинок 27 а.

Основним видом діяльності є «Функціювання бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури», з кодом по КВЕДу - 91 (може бути помілка в КВЕДі). Організації підприємство центр культури і дозвілля сучасник, засноване на власності запорізького обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості присвоєно код ЄДРПОУ 22161264.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані цкід сучасник відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про підприємство центр культури і дозвілля сучасник, засноване на власності запорізького обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама