Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

інтертехнологія - черкаси підприємства з іноземними інвестиціями інтертехнологія товариства з обмеженою відповідальністю

ID: 780
Код ЄДРПОУ: 31489395
Юридична адреса: 18002, черкаська обл., місто черкаси, соснівський район, вулиця гоголя, будинок 269, квартира 47
Поштовий індекс: 18002
Область: Черкаська область
Район: Черкаси
Місто: Черкаси
ПІБ керівника: Вій Микола Миколайович
Основний вид діяльності: Роздрібна торгівля іншими товарами господарського призначення в спеціалізованих магазинах
Код по КВЕДу: 47.5
Стан реєстрації: Припинено

інтертехнологія - черкаси підприємства з іноземними інвестиціями інтертехнологія товариства з обмеженою відповідальністю має статус компанії, діяльність якої припинено в місті Черкаси. Керівник організації: генеральний директор Вій Микола Миколайович. Юридична адреса «» - 18002, черкаська обл., місто черкаси, соснівський район, вулиця гоголя, будинок 269, квартира 47.

Основним видом діяльності є «Роздрібна торгівля іншими товарами господарського призначення в спеціалізованих магазинах», з кодом по КВЕДу - 47.5 (може бути помілка в КВЕДі). Організації інтертехнологія - черкаси підприємства з іноземними інвестиціями інтертехнологія товариства з обмеженою відповідальністю присвоєно код ЄДРПОУ 31489395.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про інтертехнологія - черкаси підприємства з іноземними інвестиціями інтертехнологія товариства з обмеженою відповідальністю взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама