Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

первинна профспілкова організація державної податкової інспекції в обухівському районі гу міндоходів у київській області

ID: 7298
Код ЄДРПОУ: 21714790
Юридична адреса: 08700, київська обл., місто обухів, вулиця каштанова, будинок 20
Поштовий індекс: 08700
Область: Київська область
Район: Обухівський район
Місто: Обухів
ПІБ керівника: Колодко Олег Миколайович
Основний вид діяльності: Діяльність професійних спілок
Код по КВЕДу: 94.2
Стан реєстрації: Зареєстровано

первинна профспілкова організація державної податкової інспекції в обухівському районі гу міндоходів у київській області має статус зареєстрованої компанії в місті Обухів. Керівник організації: генеральний директор Колодко Олег Миколайович. Юридична адреса «» - 08700, київська обл., місто обухів, вулиця каштанова, будинок 20.

Основним видом діяльності є «Діяльність професійних спілок», з кодом по КВЕДу - 94.2 (може бути помілка в КВЕДі). Організації первинна профспілкова організація державної податкової інспекції в обухівському районі гу міндоходів у київській області присвоєно код ЄДРПОУ 21714790.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про первинна профспілкова організація державної податкової інспекції в обухівському районі гу міндоходів у київській області взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама