Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

спільне українсько-швейцарське підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю краматорська металургійна машинобудівельна компанія

ID: 540065
Скорочена назва: не має
Код ЄДРПОУ: 23113652
Юридична адреса: 84302, донецька обл., місто краматорськ, вулиця моріса тореза, будинок 18
Поштовий індекс: 84302
Область: Донецька область
Район: Краматорськ
Місто: Краматорськ
Стан реєстрації: Зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне

спільне українсько-швейцарське підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю краматорська металургійна машинобудівельна компанія має статус компанії з недійсним свідоцтвом про державну реєстрацію в місті Краматорськ. Керівник організації: генеральний директор . Юридична адреса «не має» - 84302, донецька обл., місто краматорськ, вулиця моріса тореза, будинок 18.

Основним видом діяльності є «», з кодом по КВЕДу - (може бути помілка в КВЕДі). Організації спільне українсько-швейцарське підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю краматорська металургійна машинобудівельна компанія присвоєно код ЄДРПОУ 23113652.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані не має відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про спільне українсько-швейцарське підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю краматорська металургійна машинобудівельна компанія взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама