Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

приватне підприємство виробничо-комерційне приватне підприємство засноване на власності окремого громадянина україни з правом найму робочої сили енком

ID: 539728
Код ЄДРПОУ: 24887551
Юридична адреса: 07100, єреванський квартал, б. 4, кв. 56, м. славутич, -, київська область, україна
Поштовий індекс: 07100
Область: Київська область
Район: Славутич
Місто: Славутич
Стан реєстрації: В стані припинення

приватне підприємство виробничо-комерційне приватне підприємство засноване на власності окремого громадянина україни з правом найму робочої сили енком має статус компанії в стані припинення в місті Славутич. Керівник організації: генеральний директор . Юридична адреса «» - 07100, єреванський квартал, б. 4, кв. 56, м. славутич, -, київська область, україна.

Основним видом діяльності є «», з кодом по КВЕДу - (може бути помілка в КВЕДі). Організації приватне підприємство виробничо-комерційне приватне підприємство засноване на власності окремого громадянина україни з правом найму робочої сили енком присвоєно код ЄДРПОУ 24887551.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про приватне підприємство виробничо-комерційне приватне підприємство засноване на власності окремого громадянина україни з правом найму робочої сили енком взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама