Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

закрите акціонерне товариство міжнародний науково-інформаційний центр діагностики та реабілітації осіб, потерпілих від техногенних впливів

ID: 539665
Код ЄДРПОУ: 24591951
Юридична адреса: 03039, м.київ, голосіївський район, проспект 40-річчя жовтня, будинок 59-а
Поштовий індекс: 03039
Область: Київська область
Район: Києво-Святошинський район
Місто: Київ
Стан реєстрації: В стані припинення

закрите акціонерне товариство міжнародний науково-інформаційний центр діагностики та реабілітації осіб, потерпілих від техногенних впливів має статус компанії в стані припинення в місті Київ. Керівник організації: генеральний директор . Юридична адреса «» - 03039, м.київ, голосіївський район, проспект 40-річчя жовтня, будинок 59-а.

Основним видом діяльності є «», з кодом по КВЕДу - (може бути помілка в КВЕДі). Організації закрите акціонерне товариство міжнародний науково-інформаційний центр діагностики та реабілітації осіб, потерпілих від техногенних впливів присвоєно код ЄДРПОУ 24591951.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про закрите акціонерне товариство міжнародний науково-інформаційний центр діагностики та реабілітації осіб, потерпілих від техногенних впливів взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама