Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

дочірнє підприємство фері-ком запоріжжя українсько-турецького підприємства - товариства з обмеженою відповідальністю фері-ком з іноземною інвестицією /м.дніпропетровськ/

ID: 539318
Код ЄДРПОУ: 22117228
Юридична адреса: 69000, бул.центральний, буд.20, м.запоріжжя, запорізька область, україна
Поштовий індекс: 69000
Область: Запорізька область
Район: Запоріжжя
Місто: Запоріжжя
Стан реєстрації: В стані припинення

дочірнє підприємство фері-ком запоріжжя українсько-турецького підприємства - товариства з обмеженою відповідальністю фері-ком з іноземною інвестицією /м.дніпропетровськ/ має статус компанії в стані припинення в місті Запоріжжя. Керівник організації: генеральний директор . Юридична адреса «» - 69000, бул.центральний, буд.20, м.запоріжжя, запорізька область, україна.

Основним видом діяльності є «», з кодом по КВЕДу - (може бути помілка в КВЕДі). Організації дочірнє підприємство фері-ком запоріжжя українсько-турецького підприємства - товариства з обмеженою відповідальністю фері-ком з іноземною інвестицією /м.дніпропетровськ/ присвоєно код ЄДРПОУ 22117228.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про дочірнє підприємство фері-ком запоріжжя українсько-турецького підприємства - товариства з обмеженою відповідальністю фері-ком з іноземною інвестицією /м.дніпропетровськ/ взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама