Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

благодійна асоціація церебрал на допомогу дітям які страждають на дитячий церебральний параліч та іншими, інвалідними хворобами

ID: 539253
Код ЄДРПОУ: 01389879
Юридична адреса: 67400, одеська обл., роздільнянський район, місто роздільна, вул. леніна, будинок 1 а
Поштовий індекс: 67400
Область: Одеська область
Район: Роздільнянський район
Місто: Роздільна
Стан реєстрації: Зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне

благодійна асоціація церебрал на допомогу дітям які страждають на дитячий церебральний параліч та іншими, інвалідними хворобами має статус компанії з недійсним свідоцтвом про державну реєстрацію в місті Роздільна. Керівник організації: генеральний директор . Юридична адреса «» - 67400, одеська обл., роздільнянський район, місто роздільна, вул. леніна, будинок 1 а.

Основним видом діяльності є «», з кодом по КВЕДу - (може бути помілка в КВЕДі). Організації благодійна асоціація церебрал на допомогу дітям які страждають на дитячий церебральний параліч та іншими, інвалідними хворобами присвоєно код ЄДРПОУ 01389879.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про благодійна асоціація церебрал на допомогу дітям які страждають на дитячий церебральний параліч та іншими, інвалідними хворобами взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама