Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

відділ капітального будівництва кам’янського районного управління сільського господарства і продовольства

ID: 392407
Скорочена назва: вкб районного управління с/г і продовольства
Код ЄДРПОУ: 00723843
Юридична адреса: 20800, черкаська обл., кам’янський район, місто кам’янка, вулиця ватутіна, будинок 2
Поштовий індекс: 20800
Область: Черкаська область
Район: Кам'янський район
Місто: Кам'янка
ПІБ керівника: Марієнко Василь Семенович
Основний вид діяльності: Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах
Код по КВЕДу: 71.12
Стан реєстрації: Зареєстровано

відділ капітального будівництва кам’янського районного управління сільського господарства і продовольства має статус зареєстрованої компанії в місті Кам'янка. Керівник організації: генеральний директор Марієнко Василь Семенович. Юридична адреса «вкб районного управління с/г і продовольства» - 20800, черкаська обл., кам’янський район, місто кам’янка, вулиця ватутіна, будинок 2.

Основним видом діяльності є «Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах», з кодом по КВЕДу - 71.12 (може бути помілка в КВЕДі). Організації відділ капітального будівництва кам’янського районного управління сільського господарства і продовольства присвоєно код ЄДРПОУ 00723843.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані вкб районного управління с/г і продовольства відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про відділ капітального будівництва кам’янського районного управління сільського господарства і продовольства взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама