Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

громадська організація сімферопольська міська спілка інвалідів і ветеранів війни в афганістані та інших локальних війн

ID: 392366
Скорочена назва: го смсівваілв
Код ЄДРПОУ: 37229851
Юридична адреса: 95044, автономна республіка крим, місто сімферополь, центральний район, вулиця залеська, будинок 76, квартира 56
Поштовий індекс: 95044
Область: АР Крим
Район: Сімферополь
Місто: Сімферополь
ПІБ керівника: Ізвощик Олександр Григорович
Основний вид діяльності: Діяльність громадських організацій
Код по КВЕДу: 94
Стан реєстрації: Зареєстровано

громадська організація сімферопольська міська спілка інвалідів і ветеранів війни в афганістані та інших локальних війн має статус зареєстрованої компанії в місті Сімферополь. Керівник організації: генеральний директор Ізвощик Олександр Григорович. Юридична адреса «го смсівваілв» - 95044, автономна республіка крим, місто сімферополь, центральний район, вулиця залеська, будинок 76, квартира 56.

Основним видом діяльності є «Діяльність громадських організацій», з кодом по КВЕДу - 94 (може бути помілка в КВЕДі). Організації громадська організація сімферопольська міська спілка інвалідів і ветеранів війни в афганістані та інших локальних війн присвоєно код ЄДРПОУ 37229851.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані го смсівваілв відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про громадська організація сімферопольська міська спілка інвалідів і ветеранів війни в афганістані та інших локальних війн взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама