Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

представництво державного комітету україни з питань регуляторної політики та підприємництва у харківській області

ID: 392232
Код ЄДРПОУ: 25858876
Юридична адреса: 61022, харківська обл., місто харків, дзержинський район, майдан свободи, будинок 5, держпром, 6 підїзд, 4 поверх
Поштовий індекс: 61022
Область: Харківська область
Район: Харків
Місто: Харків
ПІБ керівника: Радченко Вікторія Вікторівна
Основний вид діяльності: Державне управління загального характеру
Код по КВЕДу: 84.11
Стан реєстрації: Припинено

представництво державного комітету україни з питань регуляторної політики та підприємництва у харківській області має статус компанії, діяльність якої припинено в місті Харків. Керівник організації: генеральний директор Радченко Вікторія Вікторівна. Юридична адреса «» - 61022, харківська обл., місто харків, дзержинський район, майдан свободи, будинок 5, держпром, 6 підїзд, 4 поверх.

Основним видом діяльності є «Державне управління загального характеру», з кодом по КВЕДу - 84.11 (може бути помілка в КВЕДі). Організації представництво державного комітету україни з питань регуляторної політики та підприємництва у харківській області присвоєно код ЄДРПОУ 25858876.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про представництво державного комітету україни з питань регуляторної політики та підприємництва у харківській області взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама