Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

первинна профспілкова організація державної податкової інспекції у місті красний луч головного управління міндоходів у луганській області

ID: 2707
Скорочена назва: ппо дпі у м. красний луч гу міндоходів
Код ЄДРПОУ: 36030946
Юридична адреса: 94520, луганська обл., місто хрустальний, вулиця шевченка, будинок 69
Поштовий індекс: 94520
Область: Луганська область
Район: Красний Луч
Місто: Красний Луч (хрустальний)
ПІБ керівника: Ільченко Лариса Анатоліївна
Основний вид діяльності: Діяльність професійних спілок
Код по КВЕДу: 94.2
Стан реєстрації: Зареєстровано

первинна профспілкова організація державної податкової інспекції у місті красний луч головного управління міндоходів у луганській області має статус зареєстрованої компанії в місті Красний Луч (хрустальний). Керівник організації: генеральний директор Ільченко Лариса Анатоліївна. Юридична адреса «ппо дпі у м. красний луч гу міндоходів» - 94520, луганська обл., місто хрустальний, вулиця шевченка, будинок 69.

Основним видом діяльності є «Діяльність професійних спілок», з кодом по КВЕДу - 94.2 (може бути помілка в КВЕДі). Організації первинна профспілкова організація державної податкової інспекції у місті красний луч головного управління міндоходів у луганській області присвоєно код ЄДРПОУ 36030946.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані ппо дпі у м. красний луч гу міндоходів відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про первинна профспілкова організація державної податкової інспекції у місті красний луч головного управління міндоходів у луганській області взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама