Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

державне підприємство агенція з питань нерухомості та земельних відносин в паливно-енергетичному комплексі україни

ID: 215
Скорочена назва: дп агенція з питань нерухомості та земельних відносин в паливно-енергетичному комплексі україни
Код ЄДРПОУ: 38881646
Юридична адреса: 03680, м.київ, святошинський район, проспект академіка палладіна, будинок 46
Поштовий індекс: 03680
Область: Київська область
Район: Києво-Святошинський район
Місто: Київ
ПІБ керівника: Луцький Олександр Юхимович
Основний вид діяльності: Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах
Код по КВЕДу: 71.12
Стан реєстрації: Зареєстровано

державне підприємство агенція з питань нерухомості та земельних відносин в паливно-енергетичному комплексі україни має статус зареєстрованої компанії в місті Київ. Керівник організації: генеральний директор Луцький Олександр Юхимович. Юридична адреса «дп агенція з питань нерухомості та земельних відносин в паливно-енергетичному комплексі україни» - 03680, м.київ, святошинський район, проспект академіка палладіна, будинок 46.

Основним видом діяльності є «Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах», з кодом по КВЕДу - 71.12 (може бути помілка в КВЕДі). Організації державне підприємство агенція з питань нерухомості та земельних відносин в паливно-енергетичному комплексі україни присвоєно код ЄДРПОУ 38881646.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані дп агенція з питань нерухомості та земельних відносин в паливно-енергетичному комплексі україни відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про державне підприємство агенція з питань нерухомості та земельних відносин в паливно-енергетичному комплексі україни взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама