Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань україни у місті ромни сумської області

ID: 193
Скорочена назва: відділення вд фснв у м. ромни
Код ЄДРПОУ: 24016460
Юридична адреса: 42000, сумська обл., місто ромни, вулиця пролетарської солідарності, будинок 14б, приміщення 52
Поштовий індекс: 42000
Область: Сумська область
Район: Роменський район
Місто: Ромни
ПІБ керівника: Коломієць Юрій Миколайович
Основний вид діяльності: Діяльність у сфері обов'язкового соціального страхування
Код по КВЕДу: 84.3
Стан реєстрації: Зареєстровано

відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань україни у місті ромни сумської області має статус зареєстрованої компанії в місті Ромни. Керівник організації: генеральний директор Коломієць Юрій Миколайович. Юридична адреса «відділення вд фснв у м. ромни» - 42000, сумська обл., місто ромни, вулиця пролетарської солідарності, будинок 14б, приміщення 52.

Основним видом діяльності є «Діяльність у сфері обов'язкового соціального страхування», з кодом по КВЕДу - 84.3 (може бути помілка в КВЕДі). Організації відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань україни у місті ромни сумської області присвоєно код ЄДРПОУ 24016460.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані відділення вд фснв у м. ромни відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань україни у місті ромни сумської області взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама