Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама

комунальне підприємство шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них дарницького району м. києва

ID: 112
Скорочена назва: комунальне підприємство шеу дарницького району
Код ЄДРПОУ: 31722818
Юридична адреса: 02121, м.київ, дарницький район, вулиця дніпродзержинська, будинок 130
Поштовий індекс: 02121
Область: Київська область
Район: Києво-Святошинський район
Місто: Київ
ПІБ керівника: Береговий Петро Іванович
Основний вид діяльності: Допоміжне обслуговування наземного транспорту
Код по КВЕДу: 52.21
Стан реєстрації: Зареєстровано

комунальне підприємство шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них дарницького району м. києва має статус зареєстрованої компанії в місті Київ. Керівник організації: генеральний директор Береговий Петро Іванович. Юридична адреса «комунальне підприємство шеу дарницького району» - 02121, м.київ, дарницький район, вулиця дніпродзержинська, будинок 130.

Основним видом діяльності є «Допоміжне обслуговування наземного транспорту», з кодом по КВЕДу - 52.21 (може бути помілка в КВЕДі). Організації комунальне підприємство шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них дарницького району м. києва присвоєно код ЄДРПОУ 31722818.

Телефон, адреса електронної пошти, адреса офіційного сайту та інші контактні дані комунальне підприємство шеу дарницького району відсутні в каталозі Work-info.com.ua і можуть бути додані представником організації.

Всі дані про комунальне підприємство шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них дарницького району м. києва взяті з відкритої бази данних Міністерства Юстиції України.

Схожі компанії по КВЕДу

Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама
Тут може бути ваша реклама